Операція «Годівничка»

Кожного року на допомогу зимуючим птахам у Полтавській гімназії №13 проводиться операція «Годівничка». І цей рік не став винятковим. Із 04 по 07 грудня 2018 року була організована виставка годівничок. Школярі разом із своїми рідними зробили близько 60 годівничок. Частину пташиних їдалень школярі розмістили разом із депутатом Полтавської міської ради Вадимом Ямщиковим в нещодавно створеному парку на Браїлках, іншу – на прилеглій території гімназії.

Найкращими годівничками визнали роботи таких учнів: Костишак Маша, Браїлко Михайло, Лісовська Ярослава (учні 1-В класу, кл. керівник Кабанець Т.О.), Ніфантова Олександра (1-Б клас, кл. керівник Беспала О.П.), Ясько Софія (1-Г клас, кл. керівник Степаненко С.П.), Сердюк Віталій (2-А клас, кл. керівник Мошак І.Л.), Меланченко Максим (3-А клас, кл. керівник Балабас В.В.), Дорошенко Андрій, Даніленко Максим та Шкурат Вероніка (7-Б клас, кл. керівник Манюненко В.П.).

Сподіваємося, галасливі пернаті щодня ласуватимуть крихтами хліба, зерном, гарбузовим насіння, яке приноситиме малеча. А з приходом весни на шкільному подвір’ї почуємо веселий спів пташок – подяка за турботу.

Прилітайте, синички, до нашої годівнички!