Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» - переможці у 1-В класі!

Нещодавно пройшла Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок».

В ній брали участь учні 1-11их класів з усієї України. Наша гімназія також брала участь в цій олімпіаді. Учні 1-В класу теж спробували свої сили у категорії «Предмети початкової школи» та «Англійська мова»  і одержали свої перші перемоги.

Вітаємо із першим місцем Педь Романа у категорії «Англіська мова». Крім того, він потрапив у десятку кращих знавців англійської мови серед першокласників по всій Україні (8 місце). Також Рома здобув перше місце по місту у категорії «Предемети початкової школи».

Вітаємо і Дубовик Софійку, яка теж потрапила в п`ятірку переможців серед учнів гімназії в обох категоріях і зайняла почесне друге місце.

Хочеться тільки побажати всім учням і надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру у свої сили. До нових перемог!