Наші досягнення

ndУчні гімназії успішно виступають на ІІ,  ІІІ та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, захищають науково-дослідницькі роботи на І, ІІІ і ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН. Так, у 2014-2015 н.р. учні гімназії на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад посіли 38 призових місць та 11 призових місць на ІІІ етапі, 11 призових місць на І, 4 призові місця на ІІ та 1 призове місце на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН; у 2015-2016 н.р. - 42 призові місця на ІІ, 13 призових місць на ІІІ та 1 призове місце на IV етапі олімпіад, 11 призових місць на І, 6 призових місць на ІІ та 1 призове місце на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН; у 2016-2017 н.р. - 42 призові місця на ІІ, 17 призових місць на ІІІ етапі олімпіад, 18 призових місць на І етапі, 6 призових місць на ІІ етапі та 1 пнризве місце на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН; 2017-2018 н.р. - 32 призові місця на ІІ, 8 призових місць на ІІІ етапі олімпіад, 18 призових місць на І та 8 призових місць на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН.