3 травня в Ліцеї №13 «Успіх» відбувся День ЦЗ

Головним завданням було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій.

У спеціальних об’єктових тренуваннях взяла участь Фесенко Світлана Сергіївна, працівниця Національної поліції ГУНП в Полтавській області, ювенальний інспектор. Вона на тематичних годинах ознайомила учнів із правилами поведінки  під час надзвичайних ситуацій, протипожежною, мінною безпекою , правилами користування соціальними мережами.

Учні усвідомили,  що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

О 13 годині була змодельована ситуація евакуації працівників та учнів ліцею  «Будівлю заміновано».