5-В у театрі ім. М.Гоголя

Опубліковано в: Заходи |

На зимових канікулах учні 5-В класу разом зі своїм класним керівником Макаренко Світланою Володимирівною вирішили відвідати мюзикл «Жив був пес» у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.
   Герої однойменного мультика ожили на сцені в новій інтерпретації гоголівців. Чудові декорації, пісні, гра акторів, звичаєвість – усе це глядачі побачили зі сцени.
"Жив був пес" - дивовижна історія про дружбу собаки Сірка та Вовка. Головною думкою вистави стало те, що дружба – це найголовніше у житті. І якщо друзі до справи беруться, то все в них вийде і будь-яка справа увінчається успіхом.
   Перед виставою на дітлахів чекало цікаве дійство – казка про пригоди Сніговика, Зайчика, Діда Мороза та Снігуроньки, запалювання новорічних вогнів на ялинці та веселі ігри. А сам театр перетворився на гарні локації для фото. Гімназисти з радістю робили світлини на згадку

Зимова вікторина!

Опубліковано в: Заходи |

Чому сніжинка має шість промінців? Чому з’являється іній? Якого кольору сніг? Просто снігопад питань! Та тільки відповіді на них сьогодні шукає не вчитель, а діти, адже у 1-А класі Зимова вікторина!
   Команди «Пінгвіни», «Білі ведмеді» та «Тюлені» змагалися не тільки у кмітливості, а й у спритності, дотепності, умінні колективно створювати зимові пейзажі, складати пазли. Нагородою за кожну перемогу дітям слугували різнобарвні крижинки-льодяники. Час за спільної справою сплинув непомітно! Тож, до наступних зустрічей!

У колі друзів

Опубліковано в: Заходи |

Зимові канікули. Але так хочеться зібратися в своїй класній кімнаті учням 4- А класу разом з класним керівником Скорик Т.О. на зустріч з друзями.
Тетяна Олексіївна запросила усіх у коло для вітання,передаючи усмішку,яка стала запорукою плідної роботи. Адже усмішка - запрошення до спілкування. Антуан де Сент     Екзюпері вважав : «Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування.»
  Мистецтво спілкування - одна з найбільших здібностей людини,вона піднімає її над усім живим і робить людиною. Уміння говорити, слухати – важливі умови взаєморозуміння. Немає у світі зброї, сильнішої за слова. Недаремно говорять, що словом людським можна зсунути гору з місця. Словами борються, словами люблять, словами ненавидять,словами вбивають, словами творять величезні справи в історії людства.
    Учні переконували Тетяну Олексіївну в тому, чому вона саме їй чи йому повинна подарувати квітку. (Зміст прохання має бути щирим, увічливим, змістовним і обов’язково аргументованим). Уживаючи слова ввічливості, використовуючи міміку, жести, інтонацію,обґрунтовуючи свою думку,учні по черзі висловлювали своє прохання.
У спілкування важливо все. Для прикладу учні взяли вітання. Відмовитись від привітання або не відповісти на нього в усі часи й у всіх народів уважалося вершиною невихованості й неповаги до оточуючих. Адже в поклоні, у коротких словах привіту – дуже великий зміст… «Я тебе бачу, Людино! Ти мені приємна. Знай, що я тебе поважаю і хочу, щоб і ти до мене добре ставився. Я бажаю тобі всього самого доброго : здоров’я, миру, радості,щастя.» ось що означає просте, звичайне здрастуйте.
     Учні разом з Тетяною Олексіївною вирішували різні ситуативні задачі,розповідали про своїх друзів, щ передали кольором,знаками в своїх малюнках.
     Як висновок нашої зустрічі я хочу сказати : «Хочеш бути розумним – навчися розумно запитувати, уважно слухати, спокійно відповідати, припиняти говорити,якщо немає чого більше сказати.» Бо спілкування – це наше, якщо так можна виразитися, соціальне дихання.

ЯК 6-Б ЩЕДРУВАВ…

Опубліковано в: Заходи |

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами й забавами. Від хати й до хати ходять гурти ряджених (дитячі, дівочі, мішані), які щедрують, бажаючи щастя, здоров’я, багатства, успіхів кожному члену родини.
   Ось і учні 6-Б класу нашої гімназії на чолі з класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною вирішили у Щедрий Вечір подарувати найріднішим людям краплинку радості й добра. Зібравшись у гурт, діти разом із учителем пішли у домівки батьків гімназистів з побажаннями всіляких гараздів і достатку кожній родині. Дівчата й хлопці співали щедрівку, вітали рідних віршованими рядками, бажаючи їм Божого благословення й миру.
    Не забули юні щедрувальники й своїх учителів. Завітали зокрема до заступника з виховної роботи Бойченко Людмили Анатоліївни та вчителя музики Нестеренко Аліни Сергіївни. Скрізь дітей зустрічали радо й дякували за такі гарні й незвичні побажання.
    Усміхнені, з неабияким запалом і оптимізмом розходилися пізно ввечері щедрувальники по домівках. Діти уже чекають наступного року, бо активно обговорюють ролі, які їм дістануться під час обряду водіння кози, що традиційно відбувається саме напередодні старого Нового року.
    Але це ще все попереду, сьогодні ж хочеться усім побажати – нехай вас янгол окриляє, а Господь благословляє!

Канікули – це час для відпочинку й нових вражень. Учні 1-Г класу 5 січня зібралися щоб виготовити цікаву ялинкову прикрасу. Юні майстри, працюючи над виготовленням надзвичайної сніжинки виявили неабияку майстерність, вправність і в них все вдалося. Чекаємо нових зустрічей під час зимових канікул!

Сторінка 1 із 131