5-В у театрі ім. М.Гоголя

Опубліковано в: Заходи |

На зимових канікулах учні 5-В класу разом зі своїм класним керівником Макаренко Світланою Володимирівною вирішили відвідати мюзикл «Жив був пес» у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.
   Герої однойменного мультика ожили на сцені в новій інтерпретації гоголівців. Чудові декорації, пісні, гра акторів, звичаєвість – усе це глядачі побачили зі сцени.
"Жив був пес" - дивовижна історія про дружбу собаки Сірка та Вовка. Головною думкою вистави стало те, що дружба – це найголовніше у житті. І якщо друзі до справи беруться, то все в них вийде і будь-яка справа увінчається успіхом.
   Перед виставою на дітлахів чекало цікаве дійство – казка про пригоди Сніговика, Зайчика, Діда Мороза та Снігуроньки, запалювання новорічних вогнів на ялинці та веселі ігри. А сам театр перетворився на гарні локації для фото. Гімназисти з радістю робили світлини на згадку

Зимова вікторина!

Опубліковано в: Заходи |

Чому сніжинка має шість промінців? Чому з’являється іній? Якого кольору сніг? Просто снігопад питань! Та тільки відповіді на них сьогодні шукає не вчитель, а діти, адже у 1-А класі Зимова вікторина!
   Команди «Пінгвіни», «Білі ведмеді» та «Тюлені» змагалися не тільки у кмітливості, а й у спритності, дотепності, умінні колективно створювати зимові пейзажі, складати пазли. Нагородою за кожну перемогу дітям слугували різнобарвні крижинки-льодяники. Час за спільної справою сплинув непомітно! Тож, до наступних зустрічей!

У колі друзів

Опубліковано в: Заходи |

Зимові канікули. Але так хочеться зібратися в своїй класній кімнаті учням 4- А класу разом з класним керівником Скорик Т.О. на зустріч з друзями.
Тетяна Олексіївна запросила усіх у коло для вітання,передаючи усмішку,яка стала запорукою плідної роботи. Адже усмішка - запрошення до спілкування. Антуан де Сент     Екзюпері вважав : «Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування.»
  Мистецтво спілкування - одна з найбільших здібностей людини,вона піднімає її над усім живим і робить людиною. Уміння говорити, слухати – важливі умови взаєморозуміння. Немає у світі зброї, сильнішої за слова. Недаремно говорять, що словом людським можна зсунути гору з місця. Словами борються, словами люблять, словами ненавидять,словами вбивають, словами творять величезні справи в історії людства.
    Учні переконували Тетяну Олексіївну в тому, чому вона саме їй чи йому повинна подарувати квітку. (Зміст прохання має бути щирим, увічливим, змістовним і обов’язково аргументованим). Уживаючи слова ввічливості, використовуючи міміку, жести, інтонацію,обґрунтовуючи свою думку,учні по черзі висловлювали своє прохання.
У спілкування важливо все. Для прикладу учні взяли вітання. Відмовитись від привітання або не відповісти на нього в усі часи й у всіх народів уважалося вершиною невихованості й неповаги до оточуючих. Адже в поклоні, у коротких словах привіту – дуже великий зміст… «Я тебе бачу, Людино! Ти мені приємна. Знай, що я тебе поважаю і хочу, щоб і ти до мене добре ставився. Я бажаю тобі всього самого доброго : здоров’я, миру, радості,щастя.» ось що означає просте, звичайне здрастуйте.
     Учні разом з Тетяною Олексіївною вирішували різні ситуативні задачі,розповідали про своїх друзів, щ передали кольором,знаками в своїх малюнках.
     Як висновок нашої зустрічі я хочу сказати : «Хочеш бути розумним – навчися розумно запитувати, уважно слухати, спокійно відповідати, припиняти говорити,якщо немає чого більше сказати.» Бо спілкування – це наше, якщо так можна виразитися, соціальне дихання.

Сторінка 1 із 211