Місто професій

Лікар, пожежник, банкір, журналіст, поліцейський, актор... «Ким бути в майбутньому?» – таке питання ставить собі кожна дитина. Чудову нагоду ознайомитися з майже сотнею різноманітних професій мали учні 7-Б класу Полтавської гімназії № 13 на чолі з класним керівником Манюненко В.П., відвідавши дитячий фестиваль «Місто професій», що відбувся 15 вересня нинішнього року в Корпусному парку. Цей міжнародний проект, що реалізовується в нашому місті вже вп'яте, викликав велике захоплення у дітей та їхніх батьків. Адже тут хлопці й дівчата не просто змогли ознайомитися з новими професіями, а й спробували себе в них і навіть отримали свою першу зарплатню.
        Кожна дитина змогла реалізувати свій потенціал, набула цікавого освітнього досвіду, який у майбутньому може стати в пригоді при виборі професії. При вході усім нашим гімназистам вручили персональний паспорт і таким чином вони змогли самостійно «влаштуватись на роботу», а після пройденого майстер-класу – почали по-справжньому працювати і навіть отримали першу зарплатню. Витрачали зароблені «гривники» у крамничці на території містечка.
Вибір професій був дуже великим: лікарі, пожежники, рятувальники, поліцейські, археологи, філологи, перукарі, продавці, хореографи, художники, банкіри, актори, кравці, моделі, агрономи, діджеї, журналісти тощо.
        Цікаво було і дітям, і їхнім батькам.