LEGO - це не просто іграшка!

Полтавська гімназія №13 – одна із найбільших у місті. Саме цього навчального року як напрямок подальшого розвитку гімназії обрано STEAM-орієнтований підхід до навчання. У гімназії почали функціонувати класи математичного та природничого профілів. Реалізація STEAM-орієнтованого піходу до навчання надасть нашим учням значно ширші можливості для самореалізаціїі у сучасному світі. STEAM-орієнтоване навчання зробить наших випускників конкурентоздатними при вступі на найбільш затребувані у світі ІТ-спеціальності.
             Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group.
Мета програми – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!
             Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.
Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.
             У 2018-2019 навчальному році були оголошені наступні гранти:
1. Трирічний грант для 10 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) та бажають до неї приєднатися.
2. Трирічний грант для 2 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися.
           Полтавська гімназія №13 подавала заявку на отримання гранту і завдяки прагненню та готовності до змін на краще пройшла до другого туру. Директор гімназії Орловська Наталія Володимирівна та учитель інформатики Великолуг Максим Володимирович 17 вересня 2018 року вирушили на особисту зустріч із керівниками програми Програма FIRST LEGO League у м. Київ, простір Education Hub.
           В цьому році до програми було подано 240 мотиваційних листів на 10 місць, тож конкурс був дуже великим.
Проте не дивлячись на результати другого туру, ми будемо продовжувати шукати підтримки для реалізації цієї програми у нашому навчальному закладі!
        Ми обов'язково будемо брати участь у подальших грантах від Благодійного Фонду LEGO Foundation, якщо такі будуть проводитись, адже ми прагнемо надати нашим учням широкі можливості для самореалізаціїі у сучасному світі.