Повідомлення

Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Ми маленькі козачата»

11 жовтня в 3-Б класі відбулося свято «Ми маленькі козачата». На свято були запрошені представники бібліотеки-філіалу №6 Полтавської міської ЦБС. Діти читали вірші, співали пісню «Ми нащадки козаків». В ході свята третьокласники показали свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття.

Разом з гостями діти розгадували ребуси, брали участь у вікторині. В свою чергу бібліотекарі познайомили дітей з новими книгами про життя козаків, їх мужні подвиги і легендарні походи. Дітям вручили посвідчення про прийом в козачата. Свято завершилось на мажорній, оптимістичній ноті.

Такі заходи дуже важливі в наш час, адже вони виховують у дітей любов до своєї землі, гордість за свою Батьківщину та своїх предків, бажання творити і працювати для її добробуту і процвітання під мирним небом, а також бути морально і духовно готовим захистити її в лиху годину, виховувати справжніх патріотів своєї Вітчизни.

{gallery}https://www.flickr.com/photos/159225175@N08/albums/72157672397978987{/gallery}