"ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ"

Танець — це вид мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. У ньому відображається емоційно-образний зміст музичних творів. Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. З давніх часів і донині він змінювався, відображаючи культурний розвиток кожної нації.
     Існує дуже багато видів і форм танцю. Народний танець — яскраве вираження менталітету і творчості кожного народу, віддзеркалення традицій, хореографічної мови, пластичної виразності у співвідношенні з музикою. Класичний танець є основою мистецтва балету, започаткованого наприкінці XVI століття, і вимагає спеціальної підготовки. Естрадний танець має власну специфіку та підпорядкований завданням підтримки виступу певного естрадного співака.
За кількістю учасників танці поділяються на сольні, парні та групові. За призначенням танці бувають соціальні, обрядові, сценічні та ще багато інших, про які мали змогу дізнатися учні 3-А класу впродовж останнього навчального дня перед осінніми канікулами. "ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ!" - проект, який підготували діти разом з учителями та батьками, щоб показати наскільки важливо для сучасної учнівської молоді займатися танцями, бути здоровими, різносторонніми,  творчими та активними. В цей день танець проникнув у всі сфери шкільного життя 3-А класу. Замість фізкультхвилинок на уроках діти відпочивали танцюючи під ритмічні мелодії, а на перерві їх чекали захоплюючі виступи однокласників, які демонстрували свої уміння рухатися в такт запальних мелодій. Насолодитися виступами юних артистів змогли першокласники та учні другого класу, які стали глядачами імпровізованого концерту. Танці були створені самими дітьми і педагогами гуртків, які відвідують юні танцівники. Завершив цей цікавий день досить популярний в Інтернеті Dance challenge "Танці по колу", який діти прийняли і виконали з величезним задоволенням. Посмішки на обличчях наших юних зірок - найкращий тому доказ!