День відкритих дверей у Полтавській гімназії №13

День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості. День відкритих сердець, щирих посмішок та радості зустрічі.  День зустрічі з батьками, дідусями, бабусями і майбутніми першокласниками нашої чудової гімназії. Вона наповнена дитячим сміхом і друзями. Саме сьогодні у них була можливість переконатися у тому, що саме у нас створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку, якісного навчання і виховання дітей.

Адже учні нашої гімназії – діти щасливі, веселі, завзяті. Життя нашої гімназії – це щоденна радісна праця та творче спілкування!

Наші гості  змогли в цьому переконатися . Спочатку подивилися презентацію НУШ та чудовий концерт, на якому була представлена творча робота гуртків, клуба таеквон-до сонсуквон, спортивно-танцювального клуба «Естадес» та Atlas International language Hub. Потім батьків запросили на майстер-класи з образотворчого мистецтва, столярної та слюсарної справи, ужитково-декоративного мистецтва. Вони подивилися гарні виставки дитячих робіт, а також побували в класних кімнатах початкової школи та занурились в процес проведення уроків.

Сьогодні ми допомогли майбутнім першокласникам заглянути в майбутнє, зробити крок назустріч мрії.

Ми чекаємо на вас!