Декада добрих справ

16 листопада 2018 року волонтерський загін «Поклик» та учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД»                 Полтавської гімназії №13 долучилися до «Декади доброти», яку організувала ПО БОЦЗЖП «Юний європеєць». Метою акції був збір харчів та теплих речей для безпритульних тварин, які знаходяться на тимчасовому пункті перетримці.

Спільними зусиллями учні зібрали більше 300 кг корму для братів наших менших, який було відправлено на пункт перетримки (м. Полтава, вул. Нижньомлинська, 33).

Сподіваємося, що чотирилапі пухнастики будуть задоволені!

Спішімо творити добро разом!