Вітаємо переможців з Таеквон-до І.Т.Ф.!

19 – 21 жовтня 2018 р. відбувся Кубок Федерації  Таеквон-до І.Т.Ф. україни серед дітей та юнацтва у м.Одеса, в якому приймали участь 820 спортсменів із 20 областей. Вітаємо учнів Полтавської гімназії №13, які вибороли перемогу:

Петренко Єгор (7-В клас) нагороджений золотою медаллю,

Помазан Вікторія (7-А клас) та Корсун Олег (8-А клас) нагороджені бронзовими медялями.

Учениця Полтавської гімназії №31, Сайко Елизавета, яка тренується на базі нашої гімназії, нагороджена золотою та срібною медалями.

Учениця 7-Г класу нашої гімназії Волошина Аміна у м.Харкові на Кубку України серед дорослих, юніорів та юнацтва 8 – 11 листопада 2018 р. посіла 1 місце і за підсумками першого відбору до складу збірної України закріпила за собою місце у складі збірної.

Ск «СонсуквоН»

Вітаємо із перемогами та бажаємо подільших успіхів!!!