3 дні в ролі студентів

З 10 по 12 грудня 2018 року учні 10 та 11 класів нашої гімназії змогли відчути себе студентами Полтавського Національного Технічного університету ім. Юрія Кондратюка. Вони вперше  спробували навчатися за розкладом пар зі стандартною тривалістю по 1,5 год. Мали можливість отримати новий досвід при навчанні в університеті. Спочатку їм було нелегко і незвично освоювати матеріал протягом такого обсягу часу, проте вони впорались. Відвідали пари з таких предметів як математика, інформатика, хімія, фізика та англійська мова. Підтягнули свої знання за допомогою цікавого матеріалу на лекціях, що допоможе їм більш ретельно підготуватися до ЗНО. Учні отримали неймовірні емоції та відчуття під час дослідів і практичних завдань з хімії у хімічних лабораторіях. Останній день залишив після себе по-особливому чудовий слід в пам’яті учнів. Після дуже важкого і, в той же час, насиченого дня, вони відвідали 3D-лабораторію, де змогли насолодитися справжнім 3D-фільмом. Після цього до них завітали студенти університету, які розповіли про студентське життя та відповіли на запитання, які цікавили гімназистів. Також наших учнів запросили в кінотеатр на базі цього університету.

Ми вдячні викладачам та ректору Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка за теплу і щиру гостинність, за знання та можливість відчути себе справжніми студентами.