Дива можна творити власними руками

Напередодні свят природа завмерла в очікуванні дива. Гілки дерев у пухнастому інії, доріжки встелені білим килимом, у дивовижному танку кружляють тендітні сніжинки…

Та не завжди варто чекати дива – його можна створити власними руками  або рученятами, як це зробили учні 1-А та 2-А класів. Школярі вирушили на майстер-клас із розпису пряників до Веселої садиби. Медовий Миколайчик під вправними дитячими пальчиками швидко ожив. Мудрі поради та настанови майстра, захоплення, натхнення, невичерпний подив у дитячих поглядах. Тепер можна не тільки чекати подарунка від Святого Миколая, а й самому зробити приємний сюрприз рідним та друзям!