Майбутні шоколатьє

Учні 1-А та 2-А класів разом з класними керівниками Скорик Тетяною Олексіївною та Мошак Іриною Леонідівною гостинно завітали на майстер-клас  до Львівської майстерні шоколаду, на якому відчули себе героями шоколадного дійства. Для перевтілення кожен учасник отримав форму шоколатьє та всі необхідні атрибути для приготування шоколадних шедеврів власноруч. Крім того, діти дізналися історію виникнення шоколаду, цікаві факти про споживання чи роботу з шоколадом, а також безліч корисних порад від професійного шоколатьє.
               Кожен учасник майстер-класу отримав власні шоколадні вироби, поласував смачним напоєм і був урочисто нагороджений сертифікатом майстра шоколадної справи!
               Подарунком стали й незабутні емоції та враження дітлахів!