Щодо відшкодування коштів за харчування учнів пільгових категорій

З 21 січня 2019 року у Полтавській гімназії № 13 організовано одноразове гаряче харчування (сніданок) за рахунок коштів міського бюджету у розмірі 20 грн. на день для учнів таких пільгових категорій:

• дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей працівників правоохоронних органів, органів внутрішніх справ, військовослужбовців і журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів (за наявності відповідних документів);
  • учнів, потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (за наявності посвідчення);
  • учнів, батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів);
  • учнів, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України (за наявності відповідних документів);
  • учнів 1-4-х класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (за наявності відповідних документів).

Зверніть увагу на зміни!

Відшкодування коштів з 21 січня 2019 року здійснюватиметься за фактичне харчування учня в столовій гімназії відповідно до наказу управління освіти за № 880 від 22.12.2018 року.

У разі виникнення запитань звертатися до свого класного керівника.