Поезія - це завжди неповторність...

«Поезія - це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі»

Ліна Костенко

9 лютого 2019 року факультет іноземних мов Луганського національного університету імені Тараса Шевченка запросив  учні 10-11 класів взяти участь у конкурсі читців віршів іноземною мовою «Поезія народів світу». Уже другий рік поспіль університет надає можливість талановитим дітям проявити свої вміння декламувати вірші різними мовами. Дует з 9-Б класу Анастасія Сочивкіна та Діана Хоменко, змагаючись серед учнів 10-х класів, вибороли 2 місце з віршем «Liberte» Поля Елуара у секції “Французька мова” (вчитель О.О. Мар’єнко). Учень 11-А класу Даниїл Пінько  одержав головний приз, Гран-прі,  виконавши вірш «Barbara» Жака Превера англійською та французькою мовами (вчитель Т.Б. Браташевська). Учениця 11-Б класу Вікторія Зубок перемогла в номінації «Найсильніше переконання поетичним словом» з віршем англійською мовою, автор Джінджер Футлі, «And she was gonе»  (вчитель О.П.Кухарчук). І діти і вчителі  отримали сертифікати та подарунки.  Наступного року кожен може випробувати себе, та показати, що 13 гімназія із задоволенням вивчає іноземні мови.