Регіональний семінар - проектна технологія навчання хімії

2019 рік оголошений ООН Міжнародним роком періодичної системи Менделєєва, святкуємо150-річний ювілей створення періодичної системи. 28 лютого 2019 року на базі кафедри хімії та методики викладання хімії ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії» в рамках міжнародної науково-практичної конференції «ХІІ Менделєєвські читання».

У семінарі взяли участь 40 проектів, авторами яких стали 56 учнів 32 закладів загальної середньої освіти Полтавської області. У місті Полтаві це учнівські колективи закладів загальної середньої освіти № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 20, 22, 25, 30, 32, 34, 38. Учні 10-А класу Полтавської гімназії №13: Завалішин Владислав, Левченко Дмитро, Сухомлин Альона разом із керівником проекту Хурсою Юлею Петрівною, учителем-методистом, учителем хімії вищої категорії вкотре долучилися до проектної діяльності. Вже одинадцять років поспіль учні гімназії створюють цікаві хімічні проекти, які із задоволенням презентують на регіональному науково-практичному семінарі «Проектна технологія навчання хімії». Цього року до уваги конкурсантів та членів організаційного комітету був представлений медіа-проект «Електронні та графічні електронні формули атомів хімічних елементів №1-20», зручний та доступний у використанні демонстраційний медіа-матеріал для наочної візуалізації будови електронних та графічних електронних формул атомів хімічних елементів №1-20 періодичної системи Менделєєва.

По закінченні захисту робіт, авторів проектів урочисто нагородили дипломами учасників семінару.