А голос Лесі чути й до сьогодні

Уже вп’яте на теренах нашої області й уп’ятнадцяте на території України проводиться традиційний конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. З кожним роком кількість учасників збільшується, а географія змагання сягає далеко за межі нашої Батьківщини.

Постійно беруть участь у цьому конкурсі й учні нашої гімназії. Вони демонструють свій талант у різних номінаціях. Це й «Вокал», і «Декламація», і «Твір», «Малюнок» тощо. І завжди представники Полтавської гімназії № 13 є в числі переможців згаданого змагання. Цей рік не став винятком. Ми знову з нагородами. Вітаємо наших призерів:

Протас Ростислав (7-А клас) – І місце в номінації «Декламація», учитель – Пасішний С.О.;

Лифиренко Софія (7-Б клас) – ІІ місце в номінації «Декламація», учитель – Манюненко В.П.;

Романенко Валерія (5-Б клас) – ІІІ місце в номінації «Декламація», учитель – Скоробогатова М.Д.

Не менш достойно виступили й інші наші гімназисти: Палаженко Діана, Вацька Анна та Могилат Анастасія (8-Б клас), Борищук Софія (5-Б клас), Попова Анастасія (6-Б клас), Шашова Анастасія (6-А клас). Діти отримали дипломи учасників та пам’ятні подарунки.

Іще раз вітаємо переможців та їх наставників з перемогою, і бажаємо усім нових звершень і в майбутньому.