«STEM-весна – 2019»

Уже вп’яте Полтавська гімназія № 13 вшановує найкращих своїх учнів та їх педагогів за значні досягнення в предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсі-захисті робіт МАН. Цього року свято відбулося 23 квітня. До його проведення було приурочено кілька заходів.

Іще напередодні розпочала свою роботу у вестибюлі гімназії виставка поробок з нагоди свята Світлого Христового Воскресіння, створених руками учнів та їх батьків.

І безпосередньо у день гімназії в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019» та Європейського STEM-тижня в Україні у гімназії був організований і проведений steam-пікнік, під час якого представники кожного класу демонстрували широкому загалу свої власні творчі винаходи та розробки. На кожному поверсі, у кожній рекреації знаходилися відповідні локації, де всі бажаючі могли спробувати запустити літак, покерувати механічною рукою, пограти на математичному планшеті, провести певний дослід, позмагатися зі спідкуберами, відчути на собі ворожіння Піфагора, пограти у розроблені учнями скретч-ігри та ще багато-багато цікавого й раніше невідомого.

Вражаючим, незабутнім видався цей день у гімназії. Багатьом він запам'ятається надовго. І нехай девіз нинішнього свята «Від успіху в навчанні – до успіху в житті!» веде нас усіх дорогою знань у світле майбуття.