Веселі естафети

І знову квітень, і знову зустріч. Уже втретє класний керівник 7-Б класу Манюненко В.П.  організовує для своїх вихованців спортивні змагання. Традиційно беруть у них участь учні й педагоги, котрі навчають цю талановиту молодь. 24 квітня поточного року знову прийшли у спортзал перша вчителька Мирось Н.В., учителі-предметники Мар’єнко О.О., Гончарова Л.М., Панкєєва Ж.М., Приходько П.М., Великолуг М.В., Чижанська Ю.О., Манюненко В.П., практичний психолог Редчук І.А. й заступник директора з НВР Крайнєва Т.В. Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Формат змагань зазнав змін: до традиційних команд учнів і учителів на цей раз приєдналася ще й команда батьків семикласників. Її основу склали Оксана Алтухова, Марина Лифиренко, Володимир Дорошенко, Віта Клименко, Ніна Линник, Марія Даніленко, Михайло Тупотін, Ольга Гаврилюк та Світлана Залейдінова.

Об’єднавшись у команди, суперники розпочали веселі естафети. Уміло їх провела учитель фізичної культури Гученко А.М. А слідкувало за перебігом змагань і визначало переможця почесне журі, до складу якого увійшли директор гімназії Орловська Н.В. та її заступник з НВР Пожидаєва І.А.

На гравців чекали різноманітні завдання на швидкість, вправність, витривалість, точність. Гідно виконавши їх усі, і діти, й дорослі отримали неабиякий заряд бадьорості, позитиву, після яких з’явилося бажання продовжувати цю добру традицію і в майбутньому.

Оголосити переможця до команд вийшла директор гімназії Наталія Володимирівна. Звернувшись до усіх присутніх із вітальним словом, вона ще раз нагадала, як чудово, коли у навчально-виховному процесі активно беруть участь усі його складові: діти, батьки, вчителі. А зустрічі подібного характеру взагалі мають велике значення. Адже батьки не тільки мають можливість провести невимушено час зі своїми дітьми, а ще й власним прикладом доводять, наскільки спорт важливий у наш час, для нинішнього покоління.

І ось вона – хвилююча мить. Інтрига зберігається до останньої хвилини. Хто ж переміг? Цього разу… знову діти, дружні, завзяті, веселі й активні.

Команди-суперники вітають переможців, у залі лунає веселий сміх, робиться спільне фото на згадку і вже ведуться розмови про наступну зустріч. Тож далі буде…