День ЦЗ

Сьогодні,   26 квітня 2019 року, було проведено День ЦЗ.

Головним завданням було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій.

Організаційним комітетом  ЦЗ  закладу розроблено План проведення Дня ЦЗ.

На тематичних годинах учні ознайомились із правилами поведінки  під час надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою, вчилися використовувати індивідуальні засоби захисту, надавати долікарську медичну допомогу.  Учні усвідомили,  що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

Під час перерв між уроків на другому поверсі учні мали змогу переглянути відеофільми: «Вибухонебезпечні предмети», «Рекомендації щодо дій населення при НС», «Правила евакуації під час виникнення НС», «Збираємо екстрений рюкзак», «Надзвичайні ситуації та події у Полтавський області за 2018 рік та І квартал 2019 року».

На уроках з предмету «Трудове навчання» учні 9-х класів проводили майстер-клас з виготовлення ватно-марльової пов’язки.

Учнів 8-х класів стали учасниками практичного заняття «Надання долікарської медичної допомоги», під керівництвом медичної сестри гімназії Павленко Л.Є.

О 13 годині 15 хвилин була  змодельована ситуація евакуації працівників та учнів гімназії  «Виявлено пожежу». На евакуацію вистачило 3 хвилин, після якої учасники побачили виступ фахівців протипожежної безпеки.

Пожежна машина та команда рятувальників І державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відпрацьовували дії при гасінні пожеж.

Учасниками практичних заходів Дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.