Гурток англійської мови у пришкільному таборі

Активно і творчо діти проводять час на заняттях  гуртка англійської мови у пришкільному таборі початкової  школи. Літо- пора соковитих фруктів, яскравих барв, активного відпочинку, чудового настрою, тож діти з радістю обговорюють свої улюблені літні розваги, використовуючи  словниковий запас з англійської мови, розвиваючи комунікативні навички.
         Захоплюючою та цікавою була віртуальна подорож у морські глибини, де мешкає Ваву Shark зі своєю родиною. Ця весела і запальна пісенька не залишила нікого байдужим. Інсценізація простої та цікавої історії про Aline-Вutterfly  дала учням можливість  відчути себе маленькими акторами. Цікаві ігри, спілкування, можливість проявити свій  творчий потенціал- неодмінні складові наших занять.
        Ось так, з вогниками цікавості в очах, діти проводять час  на гуртку англійської мови у пришкільному таборі.