«FLEX- це круто!»

Заряд позитиву, активності та безпосередньості сьогодні увірвався до актового залу нашої гімназії разом із трьома амбітними мовцями. Вони – молоді люди, досвіду яких можна позаздрити. Їм пощастило прожити у іншій країні цілий академічний рік. Саме вони вибороли у конкурентній боротьбі можливість поїхати до США та вчитися там, відпочивати та працювати, займатися волонтерством та пізнавати іншу культуру. І жодної таємниці чи складності у цьому немає. Цю інформацію  вони і донеси до цільової аудиторії – учнів 8-10 класів.

Учениця 11-А класу Лизенко Дарина, Терещенко Віктор – наш гість із Запоріжжя та Бондаренко Богдан розповідали, презентували та щиро рекомендували взяти участь у програмі FLEX (Future Leaders Program) – програмі культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується Міністерством освіти і науки України.

Їм вдалося пройти три відбірні тури, отримавши перемого над тисячами бажаючими з усієї України та отримати безкоштовне навчання у США (програма FLEX покривала всі витрати на проживання та проїзд, крім того студенти отримували стипендію).

І сьогодні Дарина, Віктор і Богдан запрошують усіх, хто підходить за віком та рівнем знання мови, пройти цей шлях та отримати безцінний досвід навчання за кордоном. Адже досвід – це та річ, яку не купиш ні за які гроші