День захисникаУкраїни

Стало доброю традицією нашої гімназії кожного року вітати чоловіків зі святом мужності й звитяги, днем, коли вони черговий раз нагадують про свою козацьку вдачу не тільки словами, а й вчинками.

Сьогодні, 11 жовтня, у спортивному залі Полтавської гімназії № 13 відгуділо (точніше, відстрибало, відборолося та відспівало) свято, приурочене Дню захисника України. Організатором дійства був підполковник запасу Віктор Іванович Главацький.

Свято почалося з привітань. Першою з вітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи Ірина Анатоліївна Пожидаєва. Потім до слова були запрошені гості: лейтенант 18 бригади армійської авіації Тоцький Артем Вікторович та підполковник  Малярчук Віталій Миколайович.

Після закінчення офіційної частини почалися змагання, у яких кожен клас показав свої відмінні фізичні якості. У першому конкурсі (підтягуванні на перекладині) переміг учень 10-А класу Сувальський Максим. У силових вправах з піднімання 8-кілограмої гирі перемогу здобув  учень 11-А класу Колесніков Олександр.  У віджиманні від підлоги найкраще показав себе учень 10-В класу Москаленко Данило. А от в армреслінгу переміг Гульченко Іван з 10-В класу.

У наш час, щоб стати захисником Батьківщини, не обов’язково бути чоловіком. Прекрасні учасниці показали себе не гірше. Витривалі й швидкі, вмілі й азартні – такими були дівчата в конкурсах з качання пресу (переможниця – Лизенко Даша, 11-А), стрибків на скакалці (Слободчикова Тетяна, 11-Б), перев’язці пораненого (Єленко Наталія, 10-В).

Вирішальним був конкурс з перетягування канату, у якому перемогу здобули  учні 11-А класу. І призові місця розділилися таким чином: 1 місце – 11-А клас, 2 – 10-В, третє розділили учні 11-Б та 10-А класів.

Дякуємо організаторам за цікаве свято. Сподіваємося, такий формат проведення урочистостей до Дня захисника України стане доброю традицією.