МАНДРІВКА ДО КРАЇНИ «МАТЕМАТИКА». ОСІННІ КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ

Математика – один із обов’язкових предметів початкових класів. «Красунею» називали математику стародавні індуси, а стародавні греки проголосили її «гімнастикою розуму».

Математика не тільки підготує учня до вивчення природничих наук; вона не тільки навчить його мислити правильно і послідовно; вона ще, крім того, виховує з нього ділового працівника, для якого праця і нудьга стають двома поняттями, що взаємно виключаються одне одним.

Отже, учні полтавської гімназії №13, 2 – А класу зі своїм класним керівником Скорик Т.О. під час осінніх канікул, зібравшись у групи, поспішили на цікаву математику, щоб мандрувати просторами рідного краю.

Кожна група дітей отримала шифровки, щоб дізнатися, яку назву має наш корабель, що допоможе пливти вітрильнику, відгадували загадки, розв’язували вирази, розшифровували завдання за таблицями. Відновлювали математичні записи, розв’язували задачі, записували числа, використовуючи різні математичні обчислення.

Кожен учень збільшив інтерес до вивчення математики, а їх бажання є основою правильного розуміння значення математики в житті людей.