Талановиті діти — це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. Інтелектуальну еліту будь-якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їхній розвиток.

Сучасна школа — це простір, де дитина набуває певних знань, умінь та навичок й уможливлює реалізацію себе як особистості. Особливе місце в цьому належить учнівським олімпіадам, конкурсам, які забезпечують можливість створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свій соціальний статус. Цьому передує кропітка наполеглива щоденна праця учня й учителя,

Олімпіада — це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід.

Конкурс — це «свято», на якому сяють яскраві ідеї і красиві судження. Без системної роботи на уроці і після уроків велика перемога в конкурсі неможлива.

25 жовтня на базі школи № 14 міським методичним кабінетом Управління освіти серед учнів 4 класів було проведено міський математичний  конкурс « Юний ерудит» ,який проводиться щороку.

На конкурсі учні виконували завдання логічного спрямування, які змушують дитину критично мислити, здогадуватися та застосовувати найраціональніші методи розв’язання Завдання  підібрані так, щоб учні отримували радість та задоволення.

Учень 4-Б класу Осіпов Іван зайняв ІІІ місце в міському математичному конкурсі «Юний ерудит». Вітаємо його з цією подією і бажаємо майбутніх перемог.