Візит 5-В класу до музею В.Г. Короленка

Під час зимових канікул 5-В клас відвідав музей В.Г. Корленка, нашого видатного земляка, відомого письменника, публіциста та громадського діяча.

Такий вид дозвілля вже став для полтавців доброю традицією, тому що взимку прикрашають короленківську ялинку, виготовляють короленківські іграшки та влаштовують новорічне чаювання. Традиція склалась з 1903 року, коли вперше В.Г. Короленко у своєму маєтку влаштував різдвяне благодійне святкування для полтавської дітвори.

Цього дня все склалося для нас якнайкраще: пізнавальна розповідь екскурсовода, занурення в обстановку ХІХ ст., ялинка, прикрашена старовинними іграшками, зокрема паперовими балеринами, янголятками з           пап’є-маше, клоунами з яєчної шкаралупи. Багато нового дізналися діти про життя та діяльність В.Г. Короленка.

Співробітники музею влаштували нам справжній новорічний ранок з Дідом Морозом, Снігуркою, конкурсами, танцюванням та подарунками.

Покидаючи цей музей, ми, щасливі, обіцяли повернутися до цього гостинного місця.