Шкільний урок волонтерства у Полтавській гімназії №13

31 січня у актовій залі Полтавської гімназії №13 пройшов шкільний урок волонтерства для учнів 9-10 класів. Його проводив координатор Всеукраїнської волонтерської служби Коськин Георгій.

Почався цей урок з поняття волонтерства. «Волонтерство — добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність». Визначальним є принцип добровільності – волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Невтомна праця, небайдужість до чужих доль, сповнені добротою серця та надія на краще майбутнє — те, що поєднує всіх волонтерів, людей різного віку, професій і соціального статусу.

Старшокласники дізналися багато корисних і важливих речей. Волонтери у Полтаві працюють з інвалідами війни, вихованцями інтернатів, дітьми-інвалідами, пацієнтами дитячих онкологічних відділень, дітьми, позбавленими батьківського піклування та з родин, що потрапили в складні життєві обставини, приймають участь у  екологічній діяльності та інш.

Діти гімназії №13 активно долучаються до всіх волонтерських акцій і займають активну громадянську позицію тому цей урок був для них дуже цікавим і корисним.