Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх

Відчуття відповідальності за свої вчинки повинне бути пріоритетним для підростаючого покоління. Саме тому 31.01.2020 у Полтавській гімназії № 13 відбулася зустріч учнів гімназії з представниками патрульної поліції. Організатором зустрічі була заступник прокурора Полтавської області Горбенко Аліна Юріївна. А цікаві лекції проводили інспектори ювенальної превенції Кива Сергій Олександрович та Аврахова Олена Віталіївна.

Учні 5-Г, 6-Г, 7-Г та 8-Г мали змогу поспілкуватися із запрошеними на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Обговорювались випадки булінгу, крадіжок, неналежної поведінки в колективі.  Інспектори ознайомили з різними види адміністративної та кримінальної відповідальності дітей та батьків у випадку скоєння їхніми дітьми протиправних дій.

Зустріч була доцільною та інформативною.