Школа молодого вчителя фізики та математики

За планом роботи ММК управління  освіти протягом 2019-2020 н.р  на базі Полтавської гімназії № 13  заплановані заняття школи молодого вчителя фізики та математики. 18 лютого відбулося третє засідання, яке проводили методист ММК Семено Лідія Дмитрівна, учителі гімназії №13 Александрова Світлана Євгеніївна, Дордіна Ольга Вікторівна, Рибальченко Валентина Вікторівна. Висвітлювалися такі питання:

• вимоги до сучасного уроку;
  • задача одна – розв’язків багато;
  • вивчення теми «Золотий переріз» на уроці в 6 класі.

Молоді вчителі  побували на уроці досвідченого колеги. Учитель Полтавської гімназії № 17 Ковалевська Вікторія Вікторівна розповіла про використання платформи для змішаного навчання. На завершення слухачі спланували подальшу роботу за графіком.