Благодійний екоярмарок відбувся!

Печиво, тортики, желе, вафельні трубочки, кекси, соки, чай і багато-багато інших смаколиків, а ще… екосумки, сувеніри, дощечки для нарізки, прикраси, посуд, мило й свічки ручної роботи  можна було сьогодні, 19 лютого, придбати на благодійному екоярмарку в Полтавській гімназії №13

Учні, батьки й учителі взяли активну участь у підготовці заходу. До нього долучилися представники 35 класів, які разом з батьками або власноруч випікали, вирізали, шили та в’язали. А потім продавали… Молодшим школярам вести торгівлю допомагали батьки, старші ж учні спільними зусиллями з класними керівниками розробляли власні бізнесплани й розважальну програму, щоб залучити якомога більше покупців. На  ярмарку були симпатичні україночки, веселий Бегемот і продавчиня Зіна, яким просто не можна було відмовити.

Найбільші суми вторгували: у початковій школі - 3-А, 3-Б, 1-А, у середній школі - 5-В, 7-А, 5-Б, у старшій школі - 8-Б, 8-А та 9-А класи.

Креативний підхід і яскравий асортимент приваблювали покупців: учителів, батьків, учнів гімназії. У підсумку  було зібрано 15 307 грн. Ці кошти будуть витрачені для благоустрою території гімназії та на придбання форми для шкільної агітбригади.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до участі в екоярмарку. Сподіваємося, що проведення таких заходів стане доброю традицією, адже вони згуртовують батьків, дітей, учителів і надають суттєву матеріальну підтримку для розвитку гімназії.