Щодо можливостей для дистанційного навчання учнів молодших класів

Очільник телеканалу "Центральний" Олег Зонтов підтримав ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проєкту для учнів, які навчаються вдома через карантин. Але для початкової школи матералів немає, тож телеканал почав зйомки відеоуроків для найменших.

З понеділка по п'ятницю о 9:00 наші найменші глядачі зможуть навчатися разом з "Центральним".

Розклад

1 КЛАС

2 квітня. Четвер

Урок №4. Тема тижня: Навіщо їсти? Тема дня: Гігієна харчування

3 квітня. П’ятниця

Урок №5. Тема тижня: Навіщо їсти? Тема дня: Як поводитися за столом під час споживання їжі?

2 КЛАС.

2 квітня. Четвер

Урок №6. Я досліджую світ. Тема: Навіщо люди подорожують

Урок №7. Мистецтво. Тема: Скульптура

3 квітня. П’ятниця

Урок №8. Я досліджую світ Подорожуємо Україною

Урок №9. Математика.

Тема: Закріплення множення числа 3.