Перший дзвінок – 2020!

Душа тремтить, а серце наче пташка,

Тріпоче в грудях: знов прийшла та мить,

Коли в країну знань проклалась нова стежка,

І дзвоник на подвір’ї продзвенить.

Вирушають малі першокласники

Разом з вчителькою в клас.

Поруч з ними дорослі наставники,

Що ідуть в одинадцятий клас!

Знову ранок першого вересневого дня в нашій гімназії повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Традиційно в нашій школі відбулась святкова лінійка, але, на жаль, лише для учнів одинадцятих класів у зв’язку з всесвітньою пандемією коронавірусу. Першачки брали участь у флешмобі, який організували учні 9-х класів в холі школи, а потім їх чекала святкова фотозона. В свою чергу одинадцятикласники підготували запальний танець на подвір’ї. Всіх інших учнів класні керівники вітали в класах.

Директор  гімназії Орловська Наталія Володимирівна привітала всіх з чудовим святом - Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. А ми завжди будемо поруч, щоб допомогти і підказати. Зі святом!