«Тварини – брати наші менші»

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Аналіз статусу тварин у різні епохи та в різних країнах засвідчує, що між ставленням людей до тварин і рівнем духовного розвитку суспільства існує певна залежність.

Щороку в Україні святкують Всесвітній день тварин  і 2020  рік не став виключенням. Цьогоріч до свята було запропоновано провести Всеукраїнський урок доброти. Тож, 4 жовтня для українських школярів є днем гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та у зв’язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин Міністерство освіти і науки України підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин.

З 05.10 по 09.10 2020 класні керівники 1-11 класів нашої гімназії проводили різноманітні уроки на цю тематику, де кожен учень представляв свого улюбленця однокласникам та обговорювали, яке ставлення повинно бути до тварин в цілому.

Тиждень став яскравою сторінкою у житті гімназійної родини.

«Сподіваємося, що зерна доброти і творчості, посіяні у маленькі дитячі душі, згодом проростуть міцними паростками знань. – підсумували педагоги. –  Ми пишаємося нашими учнями, ми працюємо для них, ми віримо у них!