День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

Наша гімназія також не пройшла осторонь цього свята. 20 листопада 2020 року відбулось урочисте покладання квітів до меморіальної дошки загиблого Дениса Лисняка, у минулому учня нашої школи, який захищав свободу та гідність нашої держави. Представники учнівського самоврядування, Вацька Анна учениця 10-Б, Федорченко Владислава  учениця 8-Г класу, Флока Марія учениця 7-Д класу, Кужель Софія учениця 6-А класу , вшанували пам’ять героя та щиро співчувають родині загиблого.

«Герої не вмирають…в нашій пам’яті, в наших серцях…»