Декада добрих справ

10 грудня відзначають Всесвітній день захисту тварин. З цієї нагоди у місті Полтава традиційно проводять благодійні акції по збору теплих речей, іграшок, медичних засобів, корму та продуктів харчування для безпритульних тварин, які знаходяться на пункті перетримки. Організаторами акції є Центр захисту тварин «Юний європеєць» та управління освіти міськвиконкому.

Наша гімназія також долучилась до цієї акції. Протягом двох тижнів учні школи та вчителі збирали корм для тварин, теплі речі. Потім разом з учнівським парламентом було посортовано корм та передано волонтерам, які радо прийняли цей подарунок.

У цей час наші учні активно приймали участь ще в одній благодійній акції «Діти –дітям». Всі разом збирали солодощі, канцтовари, речі, які потім було упаковано учнями гімназійного самоврядування разом із заступником з виховної роботи Пожидаєвою І.А.  та передано учням гімназії та в Міську організацію «Червоний хрест».

Також наша гімназія не залишилась осторонь акції «Полтавська малеча-Іванові Котляревському». Вона передбачає власноручне виготовлення ялинкових прикрас, які символізують та відображають полтавські традиції в народній творчості .Учні початкової школи активно долучались до акції, а саме такі класи ,як 1-Д,3-А,3-В,4-Б. Іграшки виготовляли з найбільш доступних та поширених матеріалів. Ними прикрасили ялинки на території музею-садиби письменника під час зимових свят. А кожному учаснику організатори гарантують сюрприз, а саме екскурсійне обслуговування на території музею.