Веселково, кольорово виграє українська мова

Цікаво й весело розпочався цей тиждень для учнів 6-А й 6-В класів. Юні гімназисти на уроках української мови поринули в чаруючий і неповторний світ рідної мови. Діти разом зі своїм учителем Манюненко Вікторією Петрівною пригадали історію виникнення свята – Міжнародного дня рідної мови, переглянули відео з цікавими фактами про нашу солов’їну, узяли участь у мовознавчому батлі «Хто кого?»

Шестикласники із задоволенням розшифровували криптограми, розгадували ребуси, пригадували фразеологізми, добирали епітети до поняття «Наша мова – …», складали слова з окремих літер, управлялися в римуванні тощо. Дівчата й хлопці, об’єднавшись у команди, не просто виконували оригінальні завдання, а й щоразу переконувалися, якою багатогранною є українська мова, скільки в ній іще всього непізнаного, цікавого й величного.

Багато нової інформації почули на уроках шестикласники, продемонстрували свої знання й уміння, розважилися й упевнилися, що знати українську – це модно!