Свято весни в гімназії

Квіти, посмішки, теплі вітання стали яскравим проявом трепетних почуттів та безмежної поваги до її Величності Жінки.

Весна завжди приносить новий подих, творче натхнення та креативну енергію – саме вони панували в 13 Гімназії напередодні Міжнародного жіночого дня.
     В актовій залі відбувся святковий концерт від учнівського самоврядування. Чудовий настрій присутнім дарували вихованки вокального гуртка «Мрія» (керівник Аліна Нестеренко). Гарний спів педагоги почули і від вихованців гуртка «Барвінок»  (керівник Лоліта Лисенко). Вихованці гуртка «Royal team» підготували для присутніх гарний танець (керівник Альона Скляр). А от переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, дев'ятикласниця Софія Лифиренко продемонструвала на сцені неперевершений східний танець.Харизмою вражав й учень 9-Б класу Михайло Сидоренко. Акробатичний номер виконала учениця 7-Д класу  Марія Флока.
      Присутні у глядацькій залі вчителі, які спостерігали за талановитими дітьми, не приховували хвилювання та радості за їхні творчі успіхи.
      З привітальними словами до присутніх звернулася директор гімназії Наталія Володимирівна Орловська та побажала тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття, постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності, впевненості в собі, успіхів у творчих справах і починаннях!
     Свято у 13 Гімназії -  це гарний настрій, емоції, неймовірні враження, знайомство з новими творчими можливостями своїх учнів.

Тож, милі жінки - колеги вчителі, учениці гімназії! Сердечно вітаємо вас з прийдешнім святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки.