Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Грінвіч»

З метою пошуку та підтримки талановитих учнів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності центр творчих ініціатив «Clever» організовує Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Грінвіч». За весь період існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів з різних регіонів України.

Щорічно традиційно учні Полтавської гімназії 13 беруть участь у цьому конкурсі.

Перевірити свої знання, світогляд та вдачу змогли учні 3-4 класів. Всього 42 учня нашої гімназії спробували свої сили в інтелектуальному змаганні. Завдання були цікавими, пізнавальними, включали краєзнавчий та мовний матеріали.

І ось, нарешті, результати!

13.05.2021 відбулося нагородження учасників конкурсу. Всі учасники показали високий рівень підготовки до конкурсу, мають великий потенціал та додаткову мотивацію для подальшого вивчення англійської мови. Учасники отримали сертифікати учасників конкурсу та сувеніри і мали змогу на уроці англійської мови зробити орігамі-закладки.

Дякуємо учителям англійської мови К.В.Педь, Т.В.Цимбал та О.П.Кухарчук, які організували та провели конкурс "Гринвіч" у школі.