«Запрошую вас на розмову про літературу довідкову»

Ми читаємо книги, дивимось телевізор, слухаємо радіо, спілкуємося з друзями, і іноді чуємо слова, значення яких не завжди розуміємо. Або пишемо повідомлення чи листа комусь із родичів, друзів чи знайомих, а як пишеться те чи інше слово, не знаємо. Чи, наприклад, перекладаємо текст з іноземної мови і не можемо перекласти якесь слово. В таких випадках нам на допомогу приходить довідкова література, зокрема, словники.

12 жовтня в рамках Місячника шкільних бібліотек бібліотекаркою Тен Т.А. було проведено  перший  урок з циклу  «Запрошую вас на розмову про літературу довідкову: словники, довідники, енциклопедії» - «Поговоримо про словники» - для учнів 4 класів.

Діти дізналися про походження словників, їх структуру, різновиди. Вчилися користуватися словниками під час виконання практичних завдань. Клас було поділено на 7 груп. Кожна група обрала собі капітана, який за допомогою жеребкування визначав, з яким саме словником працюватиме його команда. Урок пройшов цікаво, діти обговорювали завдання, способи їх виконання. Час пролетів непомітно. І навіть після дзвінка на перерву дехто з захопленням продовжував свою роботу.

У кінці заняття учні подякували бібліотекарці за цікавий та змістовний урок.