Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

ІІ Міжнародний (VІІІ Всеукраїнський, ХVІІІ Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»,

присвячений Лесі Українці. Започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

18 років поспіль ініціює і проводить цей престижний конкурс заслужена вчителька України пані Тетяна Захарова. За її словами, понад 50 000 учасників з 14 країн світу популяризують творчість Лесі Українки. Цього року навіть антарктична станція "Академік Вернадський" долучиться через відеозв'язок!

Основна мета фестивалю-конкурсу - долучення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив. Конкурс сприяє глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українка. Понад 1500 заявок, що були надіслані на Конкурс, є представники абсолютної більшості районів Полтавської області.  Особливу активність проявили школярі та студенти Полтави, Гадяча, Хоролу, Лубен, Глобинського, Новосанжарського, Шишацького та інших районів. Участь у конкурсі взяли і вихованці Ліцею №13 «Успіх».

У номінації «Декламація» Дипломом I ступеня нагороджена Флока Марія Юріївна, учениця 8-Д класу. Поема «Одержима» (монолог Міріам). Підготувала  Боцула Ольга Михайлівна.

Дипломом II ступеня нагороджена Панасюк Віталіна Віталіївна, учениця 8-Б класу. Поезія «У маленькій хатинці у тихім куточку». Підготувала  Боцула Ольга Михайлівна.

Дипломом III ступеня нагороджена Цимбал Олена Юріївна, категорія 3-4 клас. Поезія «До мого фортепіано». Підготувала  Полякова Лариса Григорівна.

Учениця 9-Г класу Мацюк Марієлєна отримала Диплом І ступеня у номінації декоративно-прикладне мистецтво.
Творчий наставник Скоробогатова Марина Дмитрівна.

Вітаємо наших вихованців з перемогою в нелегкій боротьбі. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей.