День цивільного захисту

28 квітня 2023 року згідно з наказом Департаментом  освіти  Полтавської міської ради від 01.12.2022 року № 255  «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини»  та наказу директора Ліцею №13 «Успіх» Орловської Н.В. від 30.12.2022 року № 218 «Про підготовку та проведення  Дня цивільного захисту» проведено День ЦЗ.

Головним завданням було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій.

Організаційним комітетом  ЦЗ  закладу розроблено План проведення Дня ЦЗ.

На тематичних годинах учні ознайомились із правилами поведінки  під час надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою, вчилися використовувати індивідуальні засоби захисту, надавати домедичну допомогу.

Учні усвідомили,  що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

О 12 годині 20 хвилин була  змодельована ситуація евакуації працівників та учнів ліцею  «Будівлю заміновано». На евакуацію вистачило 2,5 хвилин.

Учасниками практичних заходів Дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.