А нумо, дівчата!

Опубліковано в: Заходи

   З 18.12.2017 по 22.12.2017 збірна дівчат Полтавської гімназії №13 (Волосюк Т., Харченко Д., Земляна О., Копцова А., Дуденко М., Мамонтова Я., Макаренко А., Петраш А., Борисенко Л.) брала участь у спортивних змаганнях з баскетболу серед ЗЗСО Київського району, які проводилися на базі ЗЗСО №38.
   Низка ігор, цілеспрямована боротьба за перемогу привела наших дівчат до фіналу. А кропітка підготовка до змагань, наслідування чіткім рекомендаціям учителя фізичного виховання Ховратова О.В., розгляд ігрових комбінацій на папері, обговорення стратегії та тактики гри дали можливість нашим баскетболісткам посісти почесне ІІ місце.
  Ми пишаємося дівчатами, які гідно відстояли честь гімназії, продемонстрували свої вольові якості характеру у боротьбі за перемогу та в черговий раз довели, що талановита людина талановита в усьому, а красу жіночу підтримують заняття спортом.
   Наші дівчата-спортсменки та їхній учитель рекламують здоровий спосіб життя. Приєднуйтесь до них та пам`ятайте: у здоровому тілі – здоровий дух!

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки