Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«Планета цукерня»

Тривають зимові канікули у школярів, але щоб свята були ще цікавішими та різнобарвними учні 4 – А класу разом з класним керівником Скорик Тетяною Олексіївною 10.01.2018р. відвідали «Планету цукерня» (мікрорайон Левада), де пройшли майстер-клас з приготування шоколадних цукерок.
    Учні 4 – А класу з величезним захопленням формували смачненькі цукерочки з чорного та білого лимонного шоколаду, з різними начинками. Також дізналися багато цікавого про шоколад, навчилися вправлятися з кондитерським корнетом, спостерігали за виготовленням карамельних льодяників.
      Діти отримали масу позитивних емоцій та незабутні враження

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/155559080@N03/setss/72157692110685675{/gallery}