Майстерня Діда Мороза

Канікули – це час не лише для відпочинку, а і для цікавих спільних справ. Тому учні 1-А класу 10 січня зібралися у «Майстерні Діда Мороза». Вже не одна дивовижна поробка була створена спритними дитячими пальчиками напередодні Нового року, та діти вирішили не залишити без уваги символ 2018 року за Східним календарем – Жовту Земляну Собаку.
     Чи багато треба малечі, щоб здивувати оточуючих дивовижним витвором?! Ні! Лише крапельку уяви, шматочок наполегливості, скибочку креативності, мить захопленості, подих здивування і легкий присмак власної неповторності!
    Дітлахи змогли сконструювати й оздобити чудову підставку для олівців у вигляді кумедного жовтого песика. Нехай він стане справжнім оберегом нашим першокласникам на весь наступний рік.