Зимові канікули 3-В та 3-Д класів

Зимові канікули 2018 року не порадували дітей снігом та веселими забавами . Але вдома сидіти нудно та сумно .
    Тому 4.01 ,10.01 та 11.01 діти 3-В та 3-Д класів прийшли до школи ,де їх чекали цікаві зустрічі , веселі ігри , загадки ,конкурси . 4 січня учні зустрілися з працівником бібліотеки на вул. Кучеренка Тетяною Василівною . Вона познайомила дітей з традиціями святкування Нового року в різних країнах , принесла багато книжок з казками , віршами про зиму . Діти читали ,відгадували загадки , брали участь у різних конкурсах та вікторинах .
    10.01 учні із задоволенням працювали над поробками з кольорового паперу ,картону ,ватних дисків ,пластиліну .З-під рук дітей вийшли веселі сніговички ,зайчики ,святкові ялинки ,казкові будиночки .
     11.01 за роботу взялися вправні художники .Пензлик ,як зачарований , піддавався дитячій фантазії. На нічному небі засяяли яскраві зірочки ,заблищали вогники на новорічних ялинках .
       Розважатися з друзями завжди весело та цікаво . На пам’ять про зимові канікули залишаться приємні спогади про новорічні свята ,а також малюнки , поробки ,зроблені своїми руками .

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr