Краєзнавчий музей під час канікул

Музей це - культурно-освітній та науково-дослідний заклад, призначений для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення дорослих та дітей до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.  Учні 2-Г класу відвідали Полтавський краєзнавчий музей. Учні з цікавістю розглядали експонати, виставлені у залах музею, і уважно слухали розповідь екскурсовода. Дізналися багато нового про різноманітність рослинного світу нашого краю. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців. Після музею діти прогулялися вулицями міста та змогли сфотографуватися біля головної ялинки. Всі були задоволені та щасливі.