Діти-дітям!

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Саме цьому намагаються виховувати учнів педагоги Полтавської гімназії №13. Стало уже традиційним проводити в грудні акцію «Діти – дітям» під патронатом Полтавської міської організації «Товариство Червоного Хреста України».

Із 12 по 19 грудня 2018 р. учні гімназії приносили солодощі, іграшки, канцелярське приладдя для дітей, які опинилися на свята в лікарнях міста. Не можна забувати про тих, хто так чекає на нашу допомогу, вірить у Новорічне диво, у казку.

Спішімо творити добро разом!